REGULAMIN AKTUALIZACJA 07.08.2018

⚠➡ ➡ 0. Rekrutacja ⬅⬅⚠
0.1 Każdy klanowicz po wejściu do klanu ma 24h na zapoznanie się z niniejszym regulaminem. Po 24h uznaje się iż w pełni go akceptuje i zobowiązuje się go przestrzegać.
0.2 W ciągu 24h od wejścia do klanu należy zgłosić się do leadera klanu – poprzez fanpage http://fb.me/InvincibleEyesPL , na fb @ kor jaw (gdynia) – https://www.facebook.com/Korjaw lub tg @ korjaw

⚠➡ ➡ 1. Zachowanie ⬅⬅⚠
1.1 Wzajemny szacunek jak i pomoc.
1.2 Zakaz obrażania, wyśmiewania i pochodnych nieprzyzwoitego zachowania. Tyczy się to również udostępnianych replayów na czacie CR.
1.3 Przekleństwa nie są zabronione, jednak nie należy ich nadużywać, a jeśli już używasz to ze smakiem i tak aby nikogo nie urazić.
1.4 Zakaz proszenia/pytania/żebrania o rangi, najpierw postaraj się dać coś od siebie. Leader klanu jak i jego pomocnicy są niczym Wielki Brat – wszystko widzą i jeśli uznają, że zasłużyłeś wtedy otrzymasz promocję.
1.5 Nie spamuj, staraj się pisać wiadomości w jednej linijce. Tyczy się to również udostępniania replayów na czacie CR – typu “patrzcie jakie lvle”, traktowane jest to jako niepotrzebny spam, staraj się dodawać ciekawe replaye, ciekawe decki.
1.6 Jeśli uznajesz, że pewne rzeczy/sprawy w klanie nie odpowiadają Ci bądź masz jakieś inne problemy zgłoś się z tym do leadera, postara się Tobie pomóc.
1.7 Jeśli uznajesz, że chcesz iść do innego klanu najpierw zgłoś się do Leadera klanu i przekaż mu takową informację, w przeciwnym razie trafiasz na Blind Eyes (punkt 4).
1.8 Za wyzywanie, przekleństwa (głównie chodzi o replaye) itp. są przyznawane upomnienia. Dozwolone są 2 upomnienia, przy kolejnym KICK. Upomnienia mogą nakładać CO-leaderzy jak i Leader.

⚠➡ ➡ 2. Aktywność ⬅⬅⚠
2.1 Wszelkie awanse/spadki/kicki będą wykonywane wraz z końcem tygodnia tj. sobota/niedziela/poniedziałek, aczkolwiek nie jest to żelazną regułą.
2.2 Awansów/spadków/kicków związaną z aktywnością będzie dokonywał głównie Leader klanu, aczkolwiek będzie to konsultowane z Co-leaderami.

Wszelkie formy nieaktywności zgłaszać w specjalnym do tego miejscu na naszej grupie FB – link w przypiętym poście ewentualnie na prv Korjawa.  Zgłoszenia na czacie CR lub konwersacji grupowej messenger nie będą brane pod uwagę !

Jeśli nie ma Cię na grupie FB lub konwersacji Messenger do wymagań dolicza się dodatkowo Donatów +150.

⚠➡ ➡ Zasady związane z aktywnością/wynikami na CW ⬅⬅⚠

Brak rozegrania 2x pod rząd 3/3 w collection day – demote/kick
Dopuszczalne nie rozegranie max 1 war day na sezon (sezon puszkowy ~30 dni) – przy zagraniu wcześniej collection day
Przegranie na 3 kolejnych po sobie War Day’ach – sprawdzamy skuteczność ogólną i skuteczność ostatnich 10 war dayów – jeśli nie spełnia którejś z kryteriów to demote/kick (w przypadku wysokiej ogólnej skuteczności, a niskiej ostatnich 10 war dayów jest możliwa ulga)

Ostatnie 10 war dayow skuteczność min 30% – osoby ze skutecznością poniżej będą przesuwane do ak bądź kickowane (weryfikacja w niedziele/poniedzialek, w zależności jak się kończy cw)
Ogólna skuteczność min 40% – osoby ze skutecznością poniżej będą przesuwane do ak bądź kickowane (weryfikacja w niedziele/poniedzialek, w zależności jak się kończy cw)

 

2.3 MEMBER

+40% skuteczność WDW 🍩 +150 donatów

🔴 Jeśli w poprzednim tygodniu uzyskano 150-199 donatów to w kolejnym należy uzbierać 🍩 +300 donatów

2.4 ELDER

Minimalny staż to udział w 12 CW.

⚔ +60% skuteczność WDW 🍩 +600 donatów (Invincible Eyes)

⚔ +60% skuteczność WDW 🍩 +500 donatów (Invi Eyes AK)

🔴 Jeśli w poprzednim tygodniu uzyskano poniżej 200 donatów
Brak możliwość awansu na eldera.

🔴 MAM ELDERA – wymagania na najbliższy tydzień, aby nie stracić ELDERA.
⚔ +60% skuteczność WDW 🍩 +300 donatów, średnia donatów 🍩 +400 (Invincible Eyes)
+60% skuteczność WDW 🍩 +250 donatów, średnia donatów 🍩 +350 (Invi Eyes AK)

🔴 ranga niezależnie od wyników za długi staż w klanie i lojalność (pod warunkiem, że nie było żadnych problemów i .. nie będzie :>) – 9 miesięcy+

2.5 Wymagania dla awansów/spadków w klanie jako Co-leader
– Co-leader powinien wiedzieć co jest potrzebne klanowi i nie tylko, a przede wszystkim starać się i pokazywać, że chcesz coś robić 🙂
– Sytuacja CO-leader’ów będzie rozpatrywana indywidualnie.
– Najważniejszą sprawą dla Co-leader’ów jest aktywność, odpowiedzialność, dojrzałość, działania mające na celu poprawiania sytuacji w klanie jak i pomysłowość/kreatywność na rozwój klanu.
– Po awansie na CO-Leader’a jest się na 2 tygodniowym okresie próbnym po którym następuje rozliczenie działań CO-Leader’a. Dodatkowo po okresie próbnym dodatkowy głos mają członkowie klanu poprzez ankietę.
2.6 Przez tydzień rozumie się czas od Poniedziałku do Niedzieli.
2.7 W przypadkach wyjścia i wejścia do klanu, statystyki uzyskane w tym okresie mogą być zerowane i obniżyć szanse na uzyskanie promote.

⚠➡ ➡ 3. Kicki ⬅⬅⚠
3.1 Jeśli zostałeś wyrzucony z klanu, a Twoim zdaniem bezpodstawnie, gdyż zgłaszałeś powody nieaktywności tudzież inne sprawy, możesz zgłosić się do Leadera/Co-leaderów – jesteśmy tylko ludźmi, mogła zajść pomyłka.
3.2 Kicka można dostać ogólnie rzecz ujmując za łamanie regulaminu klanu, aczkolwiek w niektórych przypadkach może najpierw wystąpić ostrzeżenie, ale nie musi.
3.3 Kicka można dostać za niski stan donatów na środę godziny popołudniowe, jeśli jest się w klanie od poniedziałku (do południa) lub wcześniej.
3.4 Za brak zgłoszenia się na fb/tg do leadera po wejściu do klanu w celu przejścia weryfikacji.

⚠➡ ➡ 4. Blind Eyes – odpowiednik czarnej listy ⬅⬅⚠
4.1 Na Blind Eyes można trafić za:
4.1.1 Nieodpowiednie zachowanie, w tym obrażanie/proszenie o rangi itp.
4.1.2 Wyjście z klanu bez pożegnania, bez oddania walki na CW
4.1.3 Wprowadzanie złej atmosfery
4.1.4 Inactive

⚠➡ ➡ 5. Transfery Invincible Eyes <-> Invi Eyes AK ⬅⬅⚠

ZASADY spadków/awansów na linii Invincible Eyes – Invi Eyes AK

TRANSFERY CO NIEDZIELA, DANE SPRAWDZAMY o GODZ 22:00

– Co tydzień maksymalnie 3 osoby mogą zostać przetransferowane.
– uczestnictwo w min 2 cw w Invi Eyes AK.
– min 50% WDW
– min +300 don
– min +50 puszek więcej od osoby z głównego klanu za którą następuje transfer.

Przejście z głównego do ak: do poniedziałku do godz 21:00 (potem kick).
Przejście z ak do głównego: do wtorku do godz 21:00.

Jeśli ktoś z AK zakwalifikował się do transferu, a chce pozostać w AK zgłasza mi na priv, wtedy brane są pod uwagę kolejne osoby w AK do transferu.

6. Wszelkie sprawy sporne nie uwzględnione w regulaminie rozstrzyga Leader klanu i to on ma decydujący i niepodważalny głos.